Робочий час. Поняття, види та облік

Іванющенко Вероніка Станіславівна Рейтинг:  Поскаржитися Переглядів: 691

Час - найбільш цінний ресурс, яким володіє кожен з нас. Цей відеоурок допоможе організувати та систематизувати ваші знання щодо поняття робочого часу, його видів та обліку в організації.

Обговорення

Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Рижук Дмитро Петрович 2015-01-23 13:17:41
Дякую!
Косяк Андрей Михайлович 2014-07-26 14:50:59
Спасибо за лекцию
Асєєв Віталій Володимирович 2014-02-17 23:20:33
В тестуванні є помилка Лектор говорить: "В законодавстві здійснюється його (робочого часу) розмежування на окремі види. Передбачено ДВА види робочого часу - нормований і ненормований. Трудове законодавство не згадує про ненормований робочий час, натомість регулює лише нормований. Тому розглянемо наступні підвиди нормованого робочого часу ...і т.д." Тобто виходить, що згідно чинного законодавства (не вказано якого) є , все таки, ДВА види робочого часу, а згідно трудового законодавства іде регулювання нормованого часу, і його розподіл на підвиди. Правильною відповіддю на питання "Які є види робочого часу згідно чинного законодавства" має бути - Нормований і ненормований На даний час правильна відповідь -Нормальної тривалості, неповний, скорочений . Треба або відкоригувати запитання (які види(підвиди) робочого часу регулює трудове законодавство), або змінити відповідь
Лесів Тетяна Вікторівна 2014-02-14 00:45:38
Доброго дня! Дякую за лекцію. Таке запитання: хто повинен вести бланк обліку робочого часу - менеджер з персоналу, директор підприємства, підрозділу тощо чи хтось інший?
Іванющенко Вероніка Станіславівна 2014-02-25 12:44:07
Відповідь для: Лесів Тетяна Вікторівна. Дякую Вам за запитання. На підприємствах з різною чисельністю працівників відповідальними за ведення Табелю можуть бути різні особи: десь цю функцію виконує інспектор з кадрів, начальник відділу кадрів, менеджер з персоналу чи інший співробітник кадрової служби, на менших підприємствах, де кадрової служби як такої немає, цю функцію зазвичай бере на себе бухгалтер.