Умови користування сайтом

Правила використання порталу «Asnovator»

         1.  Загальні положення


1.1. Сайт Asnovator - це он-лайн платформа для обміну знаннями. Користувачі Asnovator можуть виступати в ролі учнів і вчителів, а також батьків (контроль учнів).

1.2. Реєстрація на порталі дає доступ до повного функціоналу сайту. Коли Ви зареєстровані - у Вас йде накопичення енергії, що є показником успішності. На основі показника енергії складаються рейтинги і проводяться конкурси на порталі.

1.3. Завантаження відео- і аудіоматеріалів здійснюється самостійно користувачами. Користувач несе повну відповідальність за матеріал, розміщений від його імені на сайті. Адміністрація сайту залишає за собою право на модерацію контенту, а також видалення його з сайту, якщо він буде мати ознаки, заборонені для перегляду (наприклад, сцени насильства, жорстокості і т. д).

1.4. Ми наполягаємо на тому, щоб матеріали, які Ви викладаєте на сайт були авторськими (створеними Вами) і не порушували законодавства України про захист інтелектуальної власності та авторських прав. Ми даємо можливість ділитися на нашому сайті відео з Youtube.com (якщо це не заборонено автором відео, яким Ви хочете поділитися), але такого матеріалу не повинно бути більше 30% з розміщених Вами уроків. В іншому випадку, ми залишаємо за собою право на видалення такого контенту з порталу.

1.5. Публікація матеріалів або інформації з використанням налаштування «Доступно всім» означає, що Ви дозволяєте всім, включаючи людей, які не зареєстровані на Asnovator, отримувати доступ до цієї інформації і використовувати її, а також пов'язувати її з Вами (тобто з Вашим ім'ям і фотографією профілю).

1.6. Ми залишаємо за собою право розміщувати відео з asnovator.com на наших каналах в соціальних мережах, а також на інших сайтах (наприклад, youtube.com).

1.7. Обробка персональних даних виконується згідно Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI (із змінами і доповненнями). Всі персональні дані (такі як: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти та ін.) Зберігаються і обробляються виключно в цілях забезпечення роботи освітніх функцій порталу, таких як: збір статистики, надання звітів, проведення обов'язкових уроків і т.п.

          2. Визначення

2.1. Asnovator - означає функції і послуги, які ми надаємо, в тому числі через наш веб-сайт за адресою www.asnovator.com і будь-які інші веб-сайти з брендом Asnovator або спільним з Asnovator брендом (включаючи мобільні версії і додатки).

2.2. Енергія - це показник активності на порталі, який вимірюється в балах. Це елемент змагання і, чим більше у користувача енергія - тим вище його рейтинг в системі. При реєстрації користувачу нараховується стартовий обсяг енергії. На порталі енергія нараховується за: прослуховування уроків, здачу тестів, додавання коментарів і питань, а також створення уроків.

2.3. Курс - це набір уроків в кількості 2 і більше з сумарним часом запису не менше 10 хвилин. Курс обов'язково повинен включати тези, тести, стоп-тести.

2.4. Урок - це відео / аудіо запис тривалістю не менше 2-х хвилин в форматі, максимально наближеному до «живого спілкування з аудиторією». З форматів вже представлених на сайті ви можете вибрати найбільш підходящий вам або придумати новий. Урок обов'язково повинен включати тези та тести.

2.5. Стоп-тести - це тест, який розміщується безпосередньо в самому тілі уроку і скоріше є тестом на уважність, ніж повноцінний тест на розуміння уроку. Тому застосовуйте їх таким чином, щоб утримувати увагу аудиторії (як мінімум 1 тест кожні 5 хвилин).

2.6. Тези - це текстовий матеріал, який залишиться в конспектах учнів після перегляду уроку.

2.7. Тест - перелік питань у кінці уроку. Він визначає не тільки розуміння з боку учня, а й якість підготовленого уроку. Він повинен бути одночасно доброзичливим і складним. Питання, що змушують учня думати і аналізувати, а не просто згадувати зміст уроку, є найбільш ефективними. Наш сервіс працює за принципом «рандомізації». Тобто ви можете визначити кількість питань для фінального тесту (наприклад, 5), а питань скласти більше (наприклад, 10). Для кожного учня програма буде вибирати 5 випадкових питань з 10. Чим більше база вибірки питань (в даному прикладі 10), тим складніше тест. У тестах можуть використовуватися питання з декількома варіантами правильних відповідей.

 

      3.   Реєстрація та безпека аккаунта

 3.1. Користувачі Asnovator несуть відповідальність за правильність зазначених імен та прізвищ, а також інших відомостей про себе.

3.2. Нижче перераховані деякі зобов'язання, які Ви приймаєте на себе при реєстрації і для підтримки безпеки Вашого аккаунта:

3.2.1. не розміщувати неправдиву особисту інформацію на Asnovator або створювати аккаунт від імені іншої людини без належного дозволу;

3.2.2. не створювати більше одного особистого профілю;

3.2.3. вказувати точну контактну інформацію та своєчасно оновлювати її;

3.2.4. не передавати свій пароль, не надавати доступ до Вашого аккаунту стороннім особам і не здійснювати будь-які інші дії, які можуть загрожувати безпеці Вашого аккаунта;

3.2.5. при виборі імені користувача або аналогічний засіб ідентифікації для свого аккаунта або Сторінки, ми зберігаємо за собою право видалити його, в разі порушення користувачем Правил використання порталу;

3.2.6. не вчиняти будь-яких дій для того, щоб заподіяти шкоду іншим користувачам порталу, або порушити безпеку роботи сайту.

         4.   Захист прав інших осіб та безпека

4.1. Ми ставимося з повагою до прав інших осіб та очікуємо цього від Вас.

4.2. Використовуючи Asnovator, не можна розміщувати матеріали, що порушують чиї-небудь права або закони, або вчиняти аналогічні дії.

4.3. Ми залишаємо за собою право видалити будь-які матеріали або інформацію, які розміщені Вами на Asnovator, якщо ми вважаємо, що вони порушують це Положення.

4.4. Забороняється використовувати об'єкти авторського права або торгові знаки, розміщені на сайті (включаючи Asnovator, логотипи Asnovator), без нашої попередньої письмової згоди.

4.5. Аsnovator пропонує використовувати інструменти для подачі скарг, щоб повідомити про порушення Ваших прав.

4.6. Ми докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб зробити Asnovator безпечним, однак ми не можемо цього гарантувати. Для забезпечення безпеки Asnovator необхідно, щоб зусилля докладалися і з Вашого боку. У зв'язку з цим, забороняється:

4.6.1. Використовувати інформацію на порталі в рекламних цілях. Писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру і розсилати їх іншим користувачам.

4.6.2. Завантажувати неякісний, образливий, нецензурний матеріал, а також матеріал зі сценами насильства і жорстокості або такий, який не відповідає освітньої місії порталу.

4.6.3. Проявляти грубість у спілкуванні на сайті. Вживати будь-які нецензурні вирази.

4.6.4. Збирати матеріали користувачів або ж їхні дані, а також отримувати доступ до Asnovator за допомогою автоматичних пристроїв (наприклад, ботів, що збирають інформацію, програм-роботів, «павуків» або подібного ПО) без нашого дозволу.

4.6.5. Займатися незаконним мережевим маркетингом на Asnovator, наприклад, схемами «фінансових пірамід».

4.6.6. Завантажувати віруси чи інші шкідливі коди.

4.6.7. Вимагати інформацію про дані для входу в систему іншого користувача або намагатися зайти в чужий аккаунт.

4.6.8. Використовувати Asnovator для вчинення незаконних, що вводять в оману, шкідливих яких дискримінаційних дій.

4.6.9. Вчиняти будь-які дії, які можуть вивести з ладу, надлишково навантажити або погіршити нормальну роботу Asnovator.

4.6.10.Сприяти порушенню цієї Угоди або заохочувати подібні порушення.

       5.   Припинення дії

5.1. Якщо Ви порушуєте умови цього Положення або іншим чином створюєте ризик або можливі несприятливі правові наслідки для нас, то ми можемо припинити надання Вам можливостей всього Asnovator або його частини. Ми повідомимо Вас про це електронною поштою або в наступний раз, коли Ви спробуєте отримати доступ до свого аккаунту. Ви також можете видалити свій аккаунт в будь-який час, написавши нам це прохання.

     6.   Вирішення спорів

 6.1. Ми докладаємо зусиль, щоб Asnovator був безпечним і працював без помилок, проте Ви його використовуєте на власний ризик. Ми не можемо гарантувати вам безпеку і захищеність ресурсу, а також ми не гарантуємо, що Asnovator завжди працюватиме безперебійно і без помилок. Asnovator не несе відповідальність за дії та матеріали третіх сторін.

6.2. Усі суперечки і претензії, пред'явлені нам, розглядатимуться в порядку та згідно норм чинного законодавства України.