Талант керівника не в тому, щоб усе вирішувати, а в тому, щоб оптимально організувати процес. Для цього потрібно знати і правильно застосовувати різноманітні управлінські інструменти, у тому числі – надання зворотного зв’язку підлеглим.
Вероніка, дякую за урок, тема підібрана дуже актуальна, "зворотній зв'язок" є фундаментальним для керівників.
Інформація яка надається в уроці з точки зору теорії безперечно є повною і викладеною в необхідній хронології для сприйняття. Щоб Ваш урок став одним із найкращих на Асноваторі пропоную його вдосконалити, а саме:
Інформація важливо розбавляти прикладами, в даній темі на мою думку це необхідність. Без вирізок з фільмів, або рольової гри де чітко видно на відео як потрібно робити фідбек, які помилки при наданні фідбеку, чим відрізняється подача зворотнього зв'язку, тощо., інформація сприймається занадто "енциклопедично". Теорія без практики нічого не варта, аналогічно навпаки.
Дякую.
Шановні укладачі тесту, при проходженні тесту виявилися такі проблеми:
1. в питанні "Для досягнення позитивного ефекту при наданні зворотного зв’язку слід: " пропонується чотири варіанти відповіді:
Завчасно визначити ціль розмови, усі її деталі та можливі варіанти відповідей; Вести бесіду у доброзичливому, спокійному тоні; «Озброїтися» фактами і необхідними матеріалами, що стосуються предмета розмови; Забезпечити зручний час і місце для розмови - система жоден з них не сприймає як вірний - я спробувала вже всі))
2. У питанні "Для чого надається позитивний зворотний зв’язок:" правильний варіант відповіді "Щоб показати, що керівник бачить і цінить вклад інших у спільну справу" - так і у відео показано. Я відмічаю цей варіант відповіді - система говорить, що не вірно.
Будь ласка, поясніть мені, де я не права, якщо у тестах немає помилок. Дякую
На жаль, у нас далеко не всі керівники розуміють важливість зворотного зв'язку, і тому не вміють ним оперувати. Я б цю лекцію зробила загальнообовязковою для всього керівного складу.